Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sejdiu: Çeku e Lushtaku përgjegjës pse Rugova nuk u varros nga garda e TMK-së
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sejdiu: Çeku e Lushtaku përgjegjës pse Rugova nuk u varros nga garda e TMK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sejdiu: Çeku e Lushtaku përgjegjës pse Rugova nuk u varros nga garda e TMK-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 286 shikime
 • 286 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente