Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Duncan: Shpresoj që me Kosovën të punojmë në fushën e krimit të organizuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Duncan: Shpresoj që me Kosovën të punojmë në fushën e krimit të organizuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Duncan: Shpresoj që me Kosovën të punojmë në fushën e krimit të organizuar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Shtetit për Evropë dhe Amerikë i Britanisë së Madhe Alan Duncan, në takimin që ka pasur me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se do të përkrahin Kosovën dhe çdo shtet që dëshiron të anëtarësohet në BE edhe pse Britania është në proces të daljes nga BE.

Kategoritë


0 komente