Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Dy deputetët e rinj të VV-së që shpërfillën shtetin gjatë betimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dy deputetët e rinj të VV-së që shpërfillën shtetin gjatë betimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dy deputetët e rinj të VV-së që shpërfillën shtetin gjatë betimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 146 shikime
 • 146 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dy deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje kanë vazhduar shpërfilljen e shtetit gjatë ceremonisë së betimit në Kuvendin e Kosovës

Kategoritë


0 komente