Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

E thotë edhe ambasadorja e Finlandës: Së shpejti liberalizimi i vizave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E thotë edhe ambasadorja e Finlandës: Së shpejti liberalizimi i vizave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E thotë edhe ambasadorja e Finlandës: Së shpejti liberalizimi i vizave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ambasadorja e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall, është shprehur optimiste se së shpejti Kosova do të ketë liberalizimin e vizave. Por thekson se ka shumë për të bërë sa i përket korrupsionit.

Kategoritë


0 komente