Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Edhe një zëvendës ministër i shtohet Qeverisë Haradinaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Edhe një zëvendës ministër i shtohet Qeverisë Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edhe një zëvendës ministër i shtohet Qeverisë Haradinaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 941 shikime
 • 941 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe një zëvendës ministër i shtohet Qeverisë Haradinaj

Kategoritë


0 komente