Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Eho - Film artistik
Eho - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:32:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Eho - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 16,929 shikime
 • 0 shikues
 • 14
 • 14
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Humbja dhe vetmia për një lidhje të pashprehur që i bashkon dy prindërit në moshë, larg nga njëri-tjetri, përmes një aksidenti fatal. 

Regjia: Dren Zherka
Skenari: Dren Zherka
Ne role: Selman Jusufi, Klara Höfels
Produksioni: Alban Zogjani dhe Dren Zherka

Kategoritë


3 komente


0/500