Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ndeshja e fundit - Film artistik
Ndeshja e fundit - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndeshja e fundit - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 12,332 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Linda rreth 30-tave është e ve, ajo tashmë kujdeset për djalin e saj i cili ka 10 vjet dhe është i apasionuar pas klubit futbollistik Real Madrid, e në veqanti pas Ronaldos. 

Regjia: Alban Zogjani
Skenari: Alban Zogjani
Ne role: Xhejlane Terbunja, Andi Bajgora, Bislim Muqaj, Besart Sllamniku, Rifat Smani, Blin Berisha, Maki Miftari
Produksioni: ASHA

Kategoritë


3 komente


0/500