Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Eichhorst: Marrëveshja për demarkacionin duhet të ratifikohet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Eichhorst: Marrëveshja për demarkacionin duhet të ratifikohet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Eichhorst: Marrëveshja për demarkacionin duhet të ratifikohet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 14 shikime
 • 14 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bashkimi Evropian nuk ka ndryshuar qëndrim rreth demarkacionit mes Kosovës dhe Malit të Zi dhe se marrëveshja duhet të ratifikohet në Kuvendin e Kosovës.

Kategoritë


0 komente