Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

EKSKLUZIVE: Dështimi i madh i ROSU-s - Si iu iku nga duart njeriu kryesor i Vuçiqit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
EKSKLUZIVE: Dështimi i madh i ROSU-s - Si iu iku nga duart njeriu kryesor i Vuçiqit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

EKSKLUZIVE: Dështimi i madh i ROSU-s - Si iu iku nga duart njeriu kryesor i Vuçiqit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,314 shikime
 • 1,314 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente