Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ekspertët: Normat e interesit shënuan rënie, të zbuten edhe kushtet e kredidhënies
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertët: Normat e interesit shënuan rënie, të zbuten edhe kushtet e kredidhënies

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertët: Normat e interesit shënuan rënie, të zbuten edhe kushtet e kredidhënies

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për një kohë të gjatë normat e larta të interesit për kredi kanë qenë një ndër pengesat kryesore për zhvillimin e biznesit, por në vitet e fundit këto norma vazhduan të shënojnë një rënie nga 15 në rreth 7.2 përqind.

Kategoritë


0 komente