Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ermeni: LDK-ja do të rikthehet fuqishëm në Gjakovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ermeni: LDK-ja do të rikthehet fuqishëm në Gjakovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ermeni: LDK-ja do të rikthehet fuqishëm në Gjakovë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bekim Ermeni, kandidatë për kryetar të Komunës së Gjakovës nga Lidhja Demokratike e Kosovës, pret rikthim të fuqishëm në qeverisjen katër vjeçare në këtë komunë.

Kategoritë


0 komente