Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fajin për 63 milionë eurot penallti nga “Bechtel Enka” Zharku e zhvendos te “Thaçi 2”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fajin për 63 milionë eurot penallti nga “Bechtel Enka” Zharku e zhvendos te “Thaçi 2”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fajin për 63 milionë eurot penallti nga “Bechtel Enka” Zharku e zhvendos te “Thaçi 2”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 999 shikime
 • 999 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente