Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Familjarët kërkojnë më shumë fakte për arrestimin e shtetasve turq
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Familjarët kërkojnë më shumë fakte për arrestimin e shtetasve turq

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Familjarët kërkojnë më shumë fakte për arrestimin e shtetasve turq

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qëndruan në Aeroport tërë natën e edhe sot kanë qëndruar aty. Disa familjarë të gjashtë shtetasve turq të arrestuarve dhe të deportuarve për në Turqi janë duke pritur në Aeroport për të kuptuar më shumë për fatin e familjarëve të tyre.

Kategoritë


0 komente