Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Familjet e shtetasve turq të deportuar kanë paditur Qeverinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Familjet e shtetasve turq të deportuar kanë paditur Qeverinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Familjet e shtetasve turq të deportuar kanë paditur Qeverinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot duke komentuar të gjeturat rreth deportimit të gjashtë shtetasve turq nga Kosova, ka thënë se familjet e të deportuarve kanë paditur Qeverinë e Kosovës për mos respektim të të drejtave të njeriut.

Kategoritë


0 komente