Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Faturimi i energjisë për veri, ZRRE pranon se s’ka pasur transparencë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Faturimi i energjisë për veri, ZRRE pranon se s’ka pasur transparencë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Faturimi i energjisë për veri, ZRRE pranon se s’ka pasur transparencë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë një raportimi në Komisionin parlamentar për të Drejtat e Njeriut, kryesuesi i Bordit të Zyrës së Rregullatorit të Energjisë (ZRRE) Arsim Janova ka thënë se së fundmi janë duke u përballur me një sfidë nga sistemi gjyqësor për faturat e energjisë për një vendim për periudhën 2012 deri në mars të vitit 2018.

Kategoritë


0 komente