Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përfundon rinovimet pasi fitoi grantin - por fermeri s’i merr paratë nga Ministria
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përfundon rinovimet pasi fitoi grantin - por fermeri s’i merr paratë nga Ministria

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përfundon rinovimet pasi fitoi grantin - por fermeri s’i merr paratë nga Ministria

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 502 shikime
 • 502 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfundon rinovimet pasi fitoi grantin - por fermeri s’i merr paratë nga Ministria

Kategoritë


0 komente