Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Festivalit Olimpik PyeongChang 2018 grumbullon fëmijë të shumtë, qëllimi po arrihet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Festivalit Olimpik PyeongChang 2018 grumbullon fëmijë të shumtë, qëllimi po arrihet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Festivalit Olimpik PyeongChang 2018 grumbullon fëmijë të shumtë, qëllimi po arrihet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Krahas Lojërave Dimërore që po mbahen në PyongChang të Koresë, edhe qytetarët e Kosovës, sidomos fëmijët, po i shijojnë emocionet e kësaj ngjarje sportive përmes Festivalit Olimpik PyeongChang 2018, i cili po mbahet në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Kategoritë


0 komente