Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Fillimet Brutale të UFC - Me titra shqip
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fillimet Brutale të UFC - Me titra shqip

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fillimet Brutale të UFC - Me titra shqip

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 915 shikime
 • 915 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fillimet Brutale të UFC - Mundësuar në shqip nga UFC Albania. | Video e vitit 2013

Kategoritë


0 komente