Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Foggo: Nuk ka informacione për trazira rreth Speciales
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Foggo: Nuk ka informacione për trazira rreth Speciales

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Foggo: Nuk ka informacione për trazira rreth Speciales

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komandanti i Forcave të Përbashkëta Aleate në Napoli, admirali James Foggo, nuk pret të ketë trazira eventuale në Kosovë për shkak të Gjykatës Speciale, por tha se KFOR-i është i aftë të ofrojë siguri në tërë territorin e Kosovës.

Kategoritë


0 komente