Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Hapësira e dedikuar për park në Prishtinë, deponi e egër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hapësira e dedikuar për park në Prishtinë, deponi e egër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hapësira e dedikuar për park në Prishtinë, deponi e egër

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 156 shikime
 • 156 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hapësira e dedikuar për park në Prishtinë, deponi e egër

Kategoritë0 komente