Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

GARA E FILMAVE TË SHKURTËR, DOKUFEST 2018
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
GARA E FILMAVE TË SHKURTËR, DOKUFEST 2018

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

GARA E FILMAVE TË SHKURTËR, DOKUFEST 2018

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 594 shikime
 • 594 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Skena nga filmat e shkurtër të përzgjedhur për kategorinë garuese të filmave të shkurtër.

Kategoritë


0 komente