Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

GazetaBlic | Ky është aksidenti më i tmerrshëm që ka ndodhur ndonjëherë në botë!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
GazetaBlic | Ky është aksidenti më i tmerrshëm që ka ndodhur ndonjëherë në botë!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

GazetaBlic | Ky është aksidenti më i tmerrshëm që ka ndodhur ndonjëherë në botë!

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 13,647 shikime
 • 13,647 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aksidenti ka ndodhur në Rusi.

Kategoritë


0 komente