Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gazetarët hedhin shortin për kontrollin e plotë të pasurisë së zyrtarëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gazetarët hedhin shortin për kontrollin e plotë të pasurisë së zyrtarëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gazetarët hedhin shortin për kontrollin e plotë të pasurisë së zyrtarëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Agjencia Kundër Korrupsionit (AKK) hedhjen e shortit për kontrollin e plotë të pasurisë së zyrtarëve të lartë publik e ka bërë nga gazetarët e pranishëm, ku u zgjodh vetëm numri tre.

Kategoritë


0 komente