Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gazi lotsjellës në Kuvend hap debatin se në shërbim të kujt është Policia e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gazi lotsjellës në Kuvend hap debatin se në shërbim të kujt është Policia e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gazi lotsjellës në Kuvend hap debatin se në shërbim të kujt është Policia e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 281 shikime
 • 281 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gazi lotsjellës në Kuvend hap debatin se në shërbim të kujt është Policia e Kosovës

Kategoritë


0 komente