Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gërxhaliu fton Hamzën të mos e nënshkruajë vendimin për paga pasi “e dëmton shumë Kosovën”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gërxhaliu fton Hamzën të mos e nënshkruajë vendimin për paga pasi “e dëmton shumë Kosovën”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gërxhaliu fton Hamzën të mos e nënshkruajë vendimin për paga pasi “e dëmton shumë Kosovën”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 146 shikime
 • 146 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gërxhaliu fton Hamzën të mos e nënshkruajë vendimin për paga pasi “e dëmton shumë Kosovën”

Kategoritë


0 komente