Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjatë këtij viti, në Kosovë u trajtuan rreth 14 mijë qen – projekti vazhdon edhe vitin tjetër
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjatë këtij viti, në Kosovë u trajtuan rreth 14 mijë qen – projekti vazhdon edhe vitin tjetër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjatë këtij viti, në Kosovë u trajtuan rreth 14 mijë qen – projekti vazhdon edhe vitin tjetër

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 570 shikime
 • 570 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente