Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjendje e jashtëzakonshme në komunikacion, Ministria e Infrastrukturës pa veprime konkrete
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjendje e jashtëzakonshme në komunikacion, Ministria e Infrastrukturës pa veprime konkrete

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjendje e jashtëzakonshme në komunikacion, Ministria e Infrastrukturës pa veprime konkrete

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 74 shikime
 • 74 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjendja në trafikun rrugor tashmë është alarmante. Vështirë të kalojë një ditë e vetme dhe mos të raportohet për të lënduar, apo të vdekur si pasojë e aksidenteve.

Kategoritë


0 komente