Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjermania ndihmon bujqit e Kosovës me 6.5 milionë euro, përparësi gratë dhe të rinjtë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjermania ndihmon bujqit e Kosovës me 6.5 milionë euro, përparësi gratë dhe të rinjtë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjermania ndihmon bujqit e Kosovës me 6.5 milionë euro, përparësi gratë dhe të rinjtë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 142 shikime
 • 142 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjermania ndihmon bujqit e Kosovës me 6.5 milionë euro, përparësi gratë dhe të rinjtë

Kategoritë


0 komente