Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjermania nënshkroi kontrata pune me studentë të infermierisë në Kolegjin Heimerer
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjermania nënshkroi kontrata pune me studentë të infermierisë në Kolegjin Heimerer

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjermania nënshkroi kontrata pune me studentë të infermierisë në Kolegjin Heimerer

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Klinikat shëndetësore të Gjermanisë kanë shprehur interesim të jashtëzakonshëm për infermierë në Kosovë, ku këto ditë në Kolgjin Heimerer në Prishtinë po qëndrojnë delegacione të ndryshme nga Gjermania, të cilët kanë intervistuar studentët e këtij kolegji për matjen e kompetencave të tyre se sa janë të gatshëm për tregun Gjerman.

Kategoritë


0 komente