Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjimnazisti i Lipjanit thotë të jetë rrahur nga drejtori i Gjimnazit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjimnazisti i Lipjanit thotë të jetë rrahur nga drejtori i Gjimnazit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjimnazisti i Lipjanit thotë të jetë rrahur nga drejtori i Gjimnazit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 379 shikime
 • 379 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente