Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjinovci: Prodhuesit janë të detyruar të deklarojnë përmbajtjen e produkteve të tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjinovci: Prodhuesit janë të detyruar të deklarojnë përmbajtjen e produkteve të tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjinovci: Prodhuesit janë të detyruar të deklarojnë përmbajtjen e produkteve të tyre

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndonëse sipas raporteve të Doganës nga viti 2013 deri në vitin 2017, ka ngritje të importit të qumështit pluhur dhe hirrës pluhur, kryeshefi ekzekutiv i Agjencionit të Ushqimit dhe Veterinarisë, Valdet Gjinovci, thotë se kërkesat për produkte vendore janë rritur dukshëm.

Kategoritë


0 komente