Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjobitet “Viva Fresh” për mashtrim ndaj konsumatorit me çmime të produkteve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjobitet “Viva Fresh” për mashtrim ndaj konsumatorit me çmime të produkteve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjobitet “Viva Fresh” për mashtrim ndaj konsumatorit me çmime të produkteve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,368 shikime
 • 3,368 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tjetër çmim në rafte, tjetër tek arka. “Viva Fresh”, biznesi me të hyra prej rreth 200 milionë eurosh, mashtron konsumatorët.

Kategoritë


0 komente