Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjobitja e shtetit ndaj “Bechtel Enka-s” për vonesë njëditëshe është trefish më e ultë se anasjelltas
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjobitja e shtetit ndaj “Bechtel Enka-s” për vonesë njëditëshe është trefish më e ultë se anasjelltas

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjobitja e shtetit ndaj “Bechtel Enka-s” për vonesë njëditëshe është trefish më e ultë se anasjelltas

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 278 shikime
 • 278 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente