Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjuriq: “Në Kosovë e Metohi” është ndërtuar e po ndërtohet identiteti serb”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjuriq: “Në Kosovë e Metohi” është ndërtuar e po ndërtohet identiteti serb”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjuriq: “Në Kosovë e Metohi” është ndërtuar e po ndërtohet identiteti serb”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 411 shikime
 • 411 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjuriq: “Në Kosovë e Metohi” është ndërtuar e po ndërtohet identiteti serb”

Kategoritë


0 komente