Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
E kaluara e dyshimtë e Radomir Labanit të cilin Kuvendi dje e zgjodhi anëtar të Kushtetueses
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E kaluara e dyshimtë e Radomir Labanit të cilin Kuvendi dje e zgjodhi anëtar të Kushtetueses

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E kaluara e dyshimtë e Radomir Labanit të cilin Kuvendi dje e zgjodhi anëtar të Kushtetueses

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 460 shikime
 • 460 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E kaluara e dyshimtë e Radomir Labanit të cilin Kuvendi dje e zgjodhi anëtar të Kushtetueses

Kategoritë


0 komente