Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Gorillat që s’i pamë” i Veton Surroit më i lexuari gjatë vitit 2017
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Gorillat që s’i pamë” i Veton Surroit më i lexuari gjatë vitit 2017

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Gorillat që s’i pamë” i Veton Surroit më i lexuari gjatë vitit 2017

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 69 shikime
 • 69 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Gorillat që s’i pamë” i Veton Surroit më i lexuari gjatë vitit 2017

Kategoritë


0 komente