Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Në Vushtrri, Vetëvendosje organizon protestë kundër dhunës ndaj grave – merr pjesë edhe kryetari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Vushtrri, Vetëvendosje organizon protestë kundër dhunës ndaj grave – merr pjesë edhe kryetari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Vushtrri, Vetëvendosje organizon protestë kundër dhunës ndaj grave – merr pjesë edhe kryetari

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 114 shikime
 • 114 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Vushtrri, Vetëvendosje organizon protestë kundër dhunës ndaj grave – merr pjesë edhe kryetari

Kategoritë0 komente