Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gratë kërkojnë largimin e Ditës e Evropës si festë zyrtare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gratë kërkojnë largimin e Ditës e Evropës si festë zyrtare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gratë kërkojnë largimin e Ditës e Evropës si festë zyrtare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Akademia e Grave për Lidership përmes një proteste, ku morën pjesë një numër shumë i vogël i grave ndërmarrëse, kërkuan nga institucionet vendore që festën e Ditës së Evropës apo 9 majin, ta largojnë nga lista e festave zyrtare.

Kategoritë


0 komente