Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Minatorët: Nëse nuk na plotësohen kërkesat tona, do të vijmë të vdesim para Kuvendit”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Minatorët: Nëse nuk na plotësohen kërkesat tona, do të vijmë të vdesim para Kuvendit”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Minatorët: Nëse nuk na plotësohen kërkesat tona, do të vijmë të vdesim para Kuvendit”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 122 shikime
 • 122 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Minatorët: Nëse nuk na plotësohen kërkesat tona, do të vijmë të vdesim para Kuvendit”

Kategoritë


0 komente