Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Hajnat me “Shkoda” që po bëjnë namin në Ferizaj, brenda javës 4 plaçkitje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hajnat me “Shkoda” që po bëjnë namin në Ferizaj, brenda javës 4 plaçkitje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hajnat me “Shkoda” që po bëjnë namin në Ferizaj, brenda javës 4 plaçkitje

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 1,526 shikime
 • 1,526 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hajnat me “Shkoda” që po bëjnë namin në Ferizaj, brenda javës 4 plaçkitje

Kategoritë0 komente