Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hamza: Masat fiskale janë mbi ato që kanë qenë të propozuara më herët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hamza: Masat fiskale janë mbi ato që kanë qenë të propozuara më herët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hamza: Masat fiskale janë mbi ato që kanë qenë të propozuara më herët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Financave Bedri Hamza ka mbajtur takimin e parë me përfaqësuesit e komunitetit të biznesit , ku edhe është bërë nënshkrimi i Memorandumit për themelimin e Këshillit Konsultativ.

Kategoritë


0 komente