Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hamza: Pagat ngritën 4 %, do të ketë mijëra të punësuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hamza: Pagat ngritën 4 %, do të ketë mijëra të punësuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hamza: Pagat ngritën 4 %, do të ketë mijëra të punësuar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Financave, Bedri Hamza ka deklaruar se nga 1 janari i vitit të ardhshëm do të rriten pagat e punonjësve në sektorin publik për 4 përqind, 20 përqind rritje për skemat sociale, ndërsa për pensionet nuk do të ketë rritje, ngase sipas tij, për këtë kategori ka pasur rritje para një kohe.

Kategoritë


0 komente