Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Hapet konkursin për vitin akademik 2018/19, interesimi i madh i të rinjve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Hapet konkursin për vitin akademik 2018/19, interesimi i madh i të rinjve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Hapet konkursin për vitin akademik 2018/19, interesimi i madh i të rinjve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 17 shikime
 • 17 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Universiteti i Prishtinës ka hapur sot konkursin për studentë për vitin akademik 2018/19. Interesimi i të rinjve për të qenë pjesë e këtij institucioni të lartë arsimor është i madh, ndonëse është vetëm dita e parë për pranimin e studentëve të rinj.

Kategoritë


0 komente