Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Çfarë ndodhi në Deçan gjatë zbulimit të shtatores së Beg Rizajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çfarë ndodhi në Deçan gjatë zbulimit të shtatores së Beg Rizajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çfarë ndodhi në Deçan gjatë zbulimit të shtatores së Beg Rizajt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,713 shikime
 • 1,713 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çfarë ndodhi në Deçan gjatë zbulimit të shtatores së Beg Rizajt

Kategoritë


0 komente