Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Aktualisht s’mundem ta shkarkoj ministrin Gashi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Aktualisht s’mundem ta shkarkoj ministrin Gashi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Aktualisht s’mundem ta shkarkoj ministrin Gashi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, duke folur për interpelancën e gjuajtjes me armë nga ministri i diasporës, Dradan Gashi, ka thënë se në këtë kohë nuk mund të marrë veprime për shkarkime sepse rasti është në procedurë.

Kategoritë


0 komente