Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj: Duhet t’i korrigjojmë lumenjtë të mos na vërshojnë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Duhet t’i korrigjojmë lumenjtë të mos na vërshojnë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Duhet t’i korrigjojmë lumenjtë të mos na vërshojnë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 991 shikime
 • 991 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria e Kosovës do të ndajë rreth 1.1 milion euro për të kompensuar dëmet që kanë shkaktuar vërshimet në Suharekë, e cila do t'i bashkëngjitet shumës përafërsisht prej gjysmë milioni, duke arritur kështu në total shumën mbi 1.5 milion euro.

Kategoritë


0 komente