Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj i gatshëm të përleshet me ata që e ofendojnë, përfshirë Kurtin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj i gatshëm të përleshet me ata që e ofendojnë, përfshirë Kurtin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj i gatshëm të përleshet me ata që e ofendojnë, përfshirë Kurtin

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 4,804 shikime
 • 4,804 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj i gatshëm të përleshet me ata që e ofendojnë, përfshirë Kurtin

Kategoritë0 komente