Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj i lumtur që Musa Cena është anëtar i AAK-së, shkarkimin ia bëri më të lehtë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj i lumtur që Musa Cena është anëtar i AAK-së, shkarkimin ia bëri më të lehtë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj i lumtur që Musa Cena është anëtar i AAK-së, shkarkimin ia bëri më të lehtë

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 264 shikime
 • 264 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente