Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj: Ish-kryetarët pa pasur buxhet hynë në projekte në vlerë 5 milionë euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Ish-kryetarët pa pasur buxhet hynë në projekte në vlerë 5 milionë euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Ish-kryetarët pa pasur buxhet hynë në projekte në vlerë 5 milionë euro

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka akuzuar sot qeverisjen e kaluar komunale për keqmenaxhim duke lënë nivelin komunal në gjendje të keqe financiare dhe me borxhe të shumta, andaj nevojitet shumë punë për të dalë nga kjo gjendje e trashëguar.

Kategoritë


0 komente