Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Haradinaj: Nuk është tradhëti me pas qytetarë serbë në qeveri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Haradinaj: Nuk është tradhëti me pas qytetarë serbë në qeveri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Haradinaj: Nuk është tradhëti me pas qytetarë serbë në qeveri

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, gjatë fushatës sonte në Mitrovicë, tha se ka ardhur koha që në Mitrovicë të zgjidhen të gjitha problemet e grumbulluara deri tani. Ai ka premtuar avancimin drejt BE-së, liberalizim të vizave, mos lejim të korrupsionit, infrastrukturë moderne dhe të ngjashme.

Kategoritë


0 komente